• Karnawał 2016
article

A A

Moda na karnawał 2015

stroje na karnawał,  moda na karnawał,  strój karnawałowy,  jak się ubrać na bal karnawałowy,  karnawałowe kreacje,  jak się ubrać na karnawał,  sukienka na karnawał

Moda na karnawał rządzi się swoimi prawami. W karnawałowej stylizacji nie może zabraknąć błysku i przepychu. Warto także postawić na oryginalne dodatki, dzięki którym nawet niczym nie wyróżniająca się sukienka nabierze nabierze charakteru.

Karnawał to czas, w którym można pozwolić sobie na przesadę. Stroje na karnawał powinny być więc błyszczące, ekstrawaganckie, czym z pewnością przyciągną wzrok podczas każdego balu czy imprezy.

Poznaj genezę karnawału, zobacz: Co to jest karnawał

Zastanawiając się jak się ubrać na karnawał, warto zdecydować się na jeden dominujący kolor - w tym sezonie może to być głęboka czerń, złoto, choinkowa zieleń i gorąca czerwień - lub motyw. Na karnawałowej imprezie z pewnością sprawdzi się zwierzęcy nadruk i to nie tylko w postaci panterki! Projektanci zainspirowali się paskami zebry i cętkami żyrafy, co z pewnością będzie ciekawym rozwiązaniem.

W karnawale dobrze jest pomyśleć o mocnym akcencie, jak na przykład spódnica ze strusich piórek czy sukienka w krzykliwym kolorze. Sukienka na karnawał może mieć prosty krój, lecz wtedy powinna wyróżniać się czymś oryginalnym - aplikacją z błyszczących kamieni czy koronkową wstawką.

Na balu karnawałowym zawsze warto postawić na klasykę. W tym sezonie stroje na karnawał inspirowane są stylem retro z bardzo kobiecymi krojami. Warto zdecydować się także na nieśmiertelną czerń, jednak aby nie zginąć pośród innych uczestniczek imprezy, koniecznie trzeba zdecydować się szaloną fryzurę i makijaż. Taki kontrast będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

avatar

akceptuję regulamin

Dodaj obiekt noclegowy

Oferty specjalne Polska

obraz
Wielkanoc 2015 Wielkanoc 2015. Święta wielkanocne. Termin świąt wielkanocnych 5...
obraz
Weekend majowy 2015 Długi weekend majowy. Weekend majowy 2015.
obraz
Komunia Święta Oferty na Komunię Świętą. Pierwsza Komunia Święta.
obraz
Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2015 Długi weekend czerwcowy. Boże Ciało 2015.
obraz
Lato, Wakacje 2015 Wakacje 2015, Lato 2015, Wakacje nad morzem, wakacje w górach....

Aktualne imprezy

Karnawał 2015 w Rio Karnawał w Rio de Janeiro to największy i najbardziej widowiskowy bal...
Karnawał 2015 w Wenecji Wenecja ma najważniejszy karnawał w Europie, a zarazem największe maskowe...
Bal karnawałowy 2014 Już niedługo rozpoczyna się okres karnawału. Jego nieodłącznym elementem są...
Strój na karnawał 2015 Odpowiedni strój na karnawał to kreacja, w której przede...